Jdi na obsah Jdi na menu

Rok 2014

4. 7. 2014

Letos ženy a muži zahájili soutěžní sezónu okrskovým kolem v Nišovicích dne 17. 5. 2014. Jak družstvo žen tak i mužů se zúčastnilo disciplíny během na 100m s překážkami a poté i požárního útoku. Po celkovém hodnocení se naši muži umístili na krásném 2. místě a ženy taktéž obsadily 2.příčku. Ženy se už 5.rokem účastní okresní soutěže, ale

MUŽI SE TÍMTO MÍSTEM POPRVÉ KVALIFIKOVALI NA OKRESNÍ SOUTĚŽ VE STRAKONICÍCH.

24. května se naše ženy a muži účastnili soutěže v Kváskovicích. I když nám počasí od rána nepřálo tak naše ženy obsadili krásnou 1.příčku a muži 7.místo.

14. června se obě  družstva zúčastnila okresního kola ve Strakonicích. Nejprve se běžely štafety v mužské štafetě běžel Michal Mácha – domeček, Petr Novotný – bariéra, Pavel Boška – hadice, Petr Pech – přenosný hasicí přístroj. Naše ženy složily dvě štafety A a B. ve štafetě A běžela Jana Koubová – okno, Veronika Škabroudová – příčné břevno s výplní, Martina Schimová – hadice, Jana Pechová – přenosný hasící přístroj. Ve štafetě B běžela Radka Pechová – okno, Kateřina Schimová – příčné břevno s výplní, Vlasta Máchová – hadice, Zlata Limpouchová – přenosný hasící přístroj. Po odběhání štafet se naši muži umístili na 4.místě a ženy obsadily 3.místo.

Poté následovala disciplína běh na 100m s překážkami za muže běžel Michal Mácha, Petr Novotný, Pavel Boška, Petr Pech, Antonín Smíšek a za ženy běžela Jana Koubová, Martina Schimová, Jana Pechová, Veronika Škabroudová, Vlasta Máchová, Kateřina Schimová. Po odběhání stovek se muži umístili na 4.místě a ženy na 2.místě.

Po obědě následovaly požární útoky mužů tak i žen. Ženy odběhly útok za 37.86 a umístily se na 3.místě a muži udělali útok za 36,19 a umístili se na 6.místě.

Po celkovém sečtení bodů v okresní soutěži se naše ženy umístily na 3.místě a muži obsadili 4.místo

No a na pohárové soutěži se ženy umístily taktéž na 3.místě a muži obsadili 6.příčku.

Dne 5.července se naše ženy a muži zúčastnili hasičské soutěže v Bílsku. Ženy obsadili opět krásné 1.místo a naši muži tentokrát obsadily 6.příčku.

23.srpna vyjely naše ženy na pohárovou soutěž do Bavorova. Tentokrát se našim ženám moc nedařilo a obsadili 6.místo.

30.srpna jsme poprvé vyjeli na soutěž do Jinína. Počasí bylo opravdu krásné, ale časy útoků byly tak vyrovnané, že náš čas stačil jen na dobré 5.místo.