Jdi na obsah Jdi na menu

Rok 2011

31. 5. 2011

Letos nám začal čas soutěží 28.5.2011. Soutěž byla v Hošticích u Volyně. Za ženy soutěžila Michaela Chvostová, Martina Schimová, Jana Pechová, Jana Koubová, Eva Poláčková, Veronika Škabroudová, Radka Pechová.
Za muže nás reprezentoval Petr Novotný, Michal Mácha, Pavel Čech, Petr Pech, Pavel Boška, Antonín Smíšek, Jan Novák.
Nejdříve ženy běhaly 100 m s překážkami. Bylo vyhodnoceno prvních 6 nejlepších časů. Naše Michaela Chvostová obsadila 2.místo, Eva Poláčková si doběhla pro 3.místo a Veronika Škabroudová dosáhla svým výkonem na 5.místo. Po odběhnutí 100m s překážkami byly naše ženy na 1.místě.  Potom běželi 100 m s překážkami muži. I když se kluci snažili, tak na prvních šest příček se nedostali.  Pak následovaly útoky. Naše ženy obsadily druhé místo s časem 32,37 a celkově jsou na 2. místě. Muži měli čas za 38,46 a to stačilo až na 6.místo. Celkově se dostali na 6.příčku. Oba kolektivy si zaslouží pochvalu. Sluníčko svítilo, tak se soutěž vydařila. Po zkončení byla na místě zajištěna další zábava.

11.6. se naše družstvo žen zúčastnilo okresního kola ve Strakonicích. Běhala za nás: Michaela Chvostová, Martina Schimová, Hana Zýmová, Eva Poláčková, Veronika Škabroudová,Radka Pechová, Jana Koubová, Marie Jáchymová Chvostová. Nejprve se běhaly štafety. Naše lepší štafeta zaběhla čas 85,71 s a byl to druhý nejlepší čas. V disciplíně 100m s překážkami si také naše ženy vedly dobře. Míša Chvostová na 4.místě  s časem  24,12s , na 9. místě byla Martina Shimová s časem  25,34 s , na 14.místě Veronika Škabroudová s časem  26,50 s, na 20 místě Eva Poláčková s časem 28,28 s. I na této disciplíně  se umístnili na 2. místě.  Ale útok se nám vůbec nepovedl, dostali jsme červený praporek a celkově jsme  se dostaly na 3. místo. Naše ženy si zaslouží pochvalu, 3. místo v okrese je krásné.Výsledky okresního kola - ženy

25.6.vyjely naše ženy na pohárovou soutěž do Strašic. Přijely 4 družstva žen a  10 družstev mužů. Naše ženy vyběhly hned jako první, čas měli 29s. Dvě družstva po nich měla horší čas, ale poslední družstvo z Čestic bylo o vteřinu rychlejší. Naše ženy skončily na krásném 2.místě.Reprezentovaly nás: Veronika Škabroudová, Hana Zýmová, Michaela Chvostová, Vlasta Máchová, Martina Schimová, Jana Koubová a Jana Pechová.

9.7.2011 jsme se  zúčastnili šumavského poháru v Bílsku. A hlavním tématem bylo obhájit loňské vítězství  jak mužů tak i žen. Počasí nám ze začátku přálo.Když odběhly všechny ženské družstva, tak jsme věděli, že naše družstvo to dokazalo obhájit.:-) Mezitím začalo pršet a chlapci to začali vzdávat a řikat, že v tomto slejvaku nepoběží, ale  po hodince  naši chlapci byli připraveni na startovní čáře. Po odstrartovani jsme jim drželi palečky, aby to obhájili, ale na první místo to nestačilo, protože je předbehlo Drahonicke družstvo jen o 10setin. I druhé místo je krásné a na tom se usadili naši muži.
za ženy běžely: Jana Koubová, Jana Pechová, Vlasta Machová, Radka Pechová, Michaela Chvostová, Jana Pechová st., Hanka Zýmová
za muže běželi: Pavel Čech, Michal Mácha, Jan Novák, Petr Pech, Petr Novotny, Antonin Smíšek, Pavel Boška

23.7. vyjeli muži i ženy na soutěž do Kváskovic. Přijelo spoustu soutěžních družstev. Nejprve probíhaly útoky žen. Ženských družstev bylo 9, naše ženy běžely jako sedmé a skončily na 4. místě. Mužských družstev zde bylo 15 a naši běželi až poslední. Ale pokus museli opakovat, jelikož nešla časomíra. Při druhémpokusu dosáhli času 47,36s a to je postavilo na 10. příčku. Snad se na příští soutěži bude dařit lépe.
ženy-Hana Zýmová, Michaela Chvostová, Radka Pechová, Jana Pechová, Jana Koubová, Vlasta Máchová
muži - Pavel Boška, Jan Novák, Michal Mácha, Antonín Smíšek, Jan Smíšek, Petr Pech, Pavel Čech

13.8. na soutěž do Malenic vyjely pouze ženy. Koš běžela Veronika Škabroudová, savice zapojila Martina Schimová s pomocí Michaely Chvostové, která jako vždy dělala mašinu. Hadice  "B" měla na starosti Radka Pechová, rozdělovač Vlasta Máchová a proudy nám běžely opět obě Jany. Jana Koubová a Jana Pechová. Čas nebyl špatný, ale  stačil pouze na  šesté , předposlední místo.

27.8. naši hasiči muži i ženy opět vyjeli na soutěž tentokrát do Bavorova.První  na útoky šli muži.  Naši šli ve složení: