Jdi na obsah Jdi na menu

Rok 2010

15. 5. 2010

Začal nám čas soutěží.

15.05.2010 se konala okrsková soutěž mužů a žen v Přechovicích. Na první soutěži nás reprezentovali:

Michaela Chvostová, Jana Pechová, Martina Shimová, Veronika Škabroudová,Jana Koubová, Eva Poláčková, Radka Pechová

Petr Pech, Pavel Čech, Antonín Smíšek,Jan Novák, Petr Novotný, Michal Mácha, Pavel Boška.

Ženy obsadily krásné 2. místo a postupují do okresního kola, které se bude konat 30.5.2010. Muži obsadili krásné 5. místo  přesto, že Toník zapomněl jedno béčko na základně, ale protože ho zapojil do sebe tak měli platný pokus. Každý si zaběhl běh s překážkami na 100m. Počasí nám moc nepřálo, ale nakonec se soutěž vydařila.

30.5.2010 naše ženy (Eva Poláčková, Radka Pechová, Michaela Chvostová, Martina Schimová, Jana Pechová, Marie Jáchymová, Veronika Škabroudová a Jana Koubová) vyjely do Strakonic na  soutěž okresního kola. Počasí  nám moc nepřálo , hned od rána poprchávalo.  První  disciplína  byla štafeta 4x100, potom přišly na řadu 100m s překážkami. Protože začalo hodně pršet, pořadatelé   odstranili  kladiny. A nakonec  přišly útoky. Měly  jsme menší problém  na proudnici, ale vše dopadlo dobře.  Ženy obsadily krásné  2. místo.

19.6.2010 se konala soutěž v Přešťovicích. Zúčastnili se  naši muži i ženy. Celkem družstev mužů bylo 14 a naši  po velké  bojovnosti se umístili na 11 místě. Družstev žen bylo 7 a naše ženy vystoupily na stupínek nejvyšší - 1.místo. Zaslouží si velikou pochvalu. Po soutěži úspěchy oslavili v hasičárně. Za ženy běžely: Míša Chvsotová, Radka a Jana Pechová, Jana Koubová, Veronika Škabroudová, Eva Poláčková a Martina Schimová. Za muže běželi: Pavel Čech ml., Antonín Smíšek, Michal Mácha, Jan Novák, Pavel Boška, Petr Pech, Petr Novotný.

10.7.2010  POZOR  tento velice slunný den jsme jeli na soutěž do Bílska. Protože jsme odevzdali pozdě přihlášky, tak  ženy šly  na útoky  až 8 z 8, muži šli také 8 z 10. Sluníčko pálilo celý den a nastal     HISTORICKÝ OKAMŽIK

ŽENY obsadily 1.místo

MUŽI obsadili 1.místo

Všem moc blahopřejeme. Tento historický úspěch slavili do ranních hodin.

Velké díky patří: Heleně Lafatové, Marii Jáchymové, Radce Pechové, Janě Pechové ml., Evě Poláčkové, Martině Schimové, Michaele Chvostové, Honzovi Nováků, Pavlovi Bošků, Michalovi Máchů, Tondovi Smíšků, Petrovi Novotnému, Petrovi Pechů a Pavlovi Čechů!!!

21.8.2010 tentokrát jely pouze ženy na soutěž do Bavorova. Celkem přijelo 10 družstev žen.  Našim ženám se útok povedl a výsledný čas byl 29,22 s. A byl nejlepší. Ženy opět stály na stupni nejvyšším. Gratulujeme. (Hanka Zýmová, Martina Schimová, Michaela Chvostová, Eva Poláčková, Jana Koubová, Jana Pechová ml. a Radka Pechová)

11.9.2010 jsme v jednu hodinu jeli na soutěž do Krajníčka. Nejdříve začali soutěžit muži, až potom ženy. Družstev mužů tu bylo 10  , žen  6  .  Po velkém souboji se muži umístili na 5. místě s časem 34,60 s, ženy obasadily krásné 2. místo s časem 31,42 s.  Myslíme , že jsme letošní soutěže zakončili opravdu úspěšně.
Za ženy bojovaly: Radka Pechová, Hanka Zýmová, Jana Koubová, Eva Poláčková, Jana Pechová ml., Martina Schimová a Michaela Chvostová. Družstvo mužů tvořili Petr Novotný, Michal Mácha, Pavel Boška, Pavel Čech ml., Petr Pech ml., Jan Novák a Antonín Smíšek.