Jdi na obsah Jdi na menu
 


2018

14. 5. 2018

15.12.- Vánoční besídka

 

13.10. jsme se zúčastnili podzimního kola hry Plamen. Disciplíny byly - požární dvojice a ZPV.  Na dvojicích jsme se umístili na 5.místě, na ZPV také. 
Celkově jsme tedy skončili na krásném 5.místě s deseti body. 
Tuto soutěž vyhrálo družstvo ze Střelských hoštic s dvěma body. 

 

1.9. se jako každý rok konal Memoriál Jaroslava Roučeho v Česticích, a i přes nepřízeň počasí se sjelo velký počet družstev. Náš tým se s časem 1:45 umístil na 10. místě. 

 

28.7. jsme se poprvé zúčastnili noční soutěže na Benešově Hoře. 
Moc se nám zde líbilo, ač jsme neobsadili první příčky. Příští rok pojedeme rádi znova.

 

9.7.-14.7. jsme vyjeli na Letní tábor do Dolu u Sedlice. Posledních pár let jezdíme na LT sem a moc se nám tu líbí. I letos si z tábora odvážíme spoustu krásných zážitků a vzpomínek. 

 

24.6. jsme se zúčastnili Pohárové soutěže ve Střelských Hošticích. Umístili jsme se na 11. a 13. místě.

 

9.6. se konalo Okresní kolo hry Plamen v Radošovicích. 

 

27.května jsme vyjeli na soutěž do Sousedovic. Přijelo 8 družstev přípravek, 13 družstev mladších a 8 družstev starších. Naši mladší měli čas 27:81s a umístili se na 7.místě.  Starší družstvo našich mladých hasičů se vyšplhali na místo 3. s časem 21:05.  Od vedoucích jsme dostali pochvalu a sladkou odměnu na cestu domů.

 

12.5. se Michaela Šefránková a Pavla Pelešková zúčastnily soutěže dorostu ve Strakonicích. Jako jednotlivkyně běžely dvojboj, běh na 100.metrů s překážkami a psaly test. Michaela se umístila na 4.místě a Pavla na 3.místě. Moc gratulujeme!

 

5.5. se konal už po 11.té Otavský Plamínek ve Strakonicích. Této soutěže se každoročně zúčastňujeme a letos jsme si odvezli 13.místo (mladší) a 5. místo (starší).  Byli zde opět vojáci, policie, záchranná služba a ti nám ukázali spoustu zajímavých věcí. Moc se nám všem dnešní soutěž líbila.

 

31.3.- Podnikli jsme výlet na Helfenburk. Počasí nám sice moc nepřálo, ale toho jsme se nezalekli a celý den si pěkně užili. Opékali jsme vuřty, hráli spoustu her, a vysoutěžili jsme si pár sladkých odměn. Domů jsme odcházeli unavení ale štastní.

 

 

6.1. jsme se zúčastnili výroční valné hromady, kde jsme měli opět malé vystoupení. Trochu nás letos zklamala technika, ale jinak jsme vše zvládli na jedničku.