1. 1. 2008

Otavský Plamínek  2009   3.května 2008

V tomto roce jsme začali soutěží na prvním ročníku Otavského plamínku ve Strakonicích.Pořadateli této soutěže jsou HZS Strakonice a PČR Strakonice. Mladí hasiči soutěží v útoku, ale i ve znalostech pravidel silničního provozu a ty nejmladší v kreslení. Všichni účastníci zhledli ukázku činnosti příslušníku HZS Strakonice a PČR Strakonice. V kategorii starších soutěžilo 9 kolektivů. My jsme obsadili 2. a 4. místo.

Okresní kolo  Hry Plamen - Tchořovice 24. května 2008

Soutěže se zúčastnilo 12 kolektivů starších.Své síly měřili v diciplínách dvojce, štafeta, štafeta CTIF a v pořárním útoku. My jsme byli ti nejlepší a postoupili jsme po druhé do krajského kola v Netolicích. Všichni jsme z toho měli velikánskou radost, tak jsme to jeli oslavit do hasičárny.

Krajské kolo Hra Plamen - Netolice 7. června 2008

Na tuto soutěž jsme se připravovali pečlivě a snažili jsme se vyvarovat  chyb z prvních zkušeností z kraje. V určený den se do Netolic sjížděli nejlepší družstva z celého kraje. K naší velké radosti náš kolektiv byl jedním z nich. V kraji se musí v jednom dni absolvovat disciplíny: štafeta, dvojce, ZPV, štafeta CTIF,  útok  CTIF, požární útok. V tomto vyšším kole jsme ze sedmi družstev obsadili krásnou čtvrtou příčku.Všem se nám soutěž moc líbila a doufáme, že se i příští rk do kraje dostaneme.

O pohár starosty obce Pracejovice 21. června 2008

Na tuto soutěž přijelo pouze 6 kolektivů  starších mladých hasičů. Náše družstvo  obsadilo 3.místo.

Prodloužený víkend 28.června 2008

O prvním prázdninovém týdnu jsme po loňských zkušenostech opakovali prodloužený víkend na hřišti. Hráli jsme s dětmi  různé hry, soutěže, ale nejvíce se dětem líbí spát pod širákem. Za příznivého počasí se vše podařilo.

Memoriál Jaroslava Roučeho  6. září 2008

Soutěžili jsme opět jenom v kategorii starší a  obsadili jsme z 11 kolektivů 3. místo.

ZPV Čestice 25. října 2008

Na branný závod jsme se připravovali  hodně a tuto práci jsme  opět zúročili.Tohoto závodu se zúčastnilo 14 pěti členných hlídek starší kategorie. Měli jsme dvě hlídky, které závodily. Jedna skončila na 5. místě a ta druhá tento boj vyhrála.