Jdi na obsah Jdi na menu
 


Činnost SDH 2010

5. 4. 2010

Leden - 8.ledna byla první výborová schůze, kde se členové výboru mimo jiné domluvili  na průběh výroční valné hromady. 

16.1. se konala valná hromada.Byli jsme ve stručnosti  seznámeni  o pětiletém období naší činnosti. Byl zvolen nový výbor a po vystoupení našich hostů  byla volná zábava. 

22.1. se konala druhá výborová schůze v tomto roce. Hlavním tématem byl hasičský ples.Členové dostali pozvánky, plakáty a dohodli se kdo,kdy a kam je roznese.  Byla sestavena dvojčlenná skupina, která  zvála osobně. Dalším důležitým tématem bylo naplánovaní přípravy hasičských aut na technickou kontrolu.

26.1. a 30.1.  se někteří hasiči sešli, aby připravili auta na technickou kontrolu. Svou práci provedli kvalitně,svědomitě.

6.2. se uskutečnil tradiční hasičský ples. K poslechu a tanci hrála kapela Scéna, která spolu s účastníky plesu vytvořili skvělou atmosféru. Každý si odnesl něco z bohaté tomboly a doufáme, že se všichni dobře bavili.

 

Obrazek

13.2. členové SDH  Čepřovice uspořádali masopustní průvod masek obcemi Ovčín, Čepřovice, Jiřetice, Koječín, Bohunice.  Průvodu se zúčastnil doktor, sestřička, karkulka s vlkem, čerti, upír, andílek, malíř,řezník, prase, šašci, peřina, kat, vodníci,policajt, včelka, ale i číňan a další. Masky doprovázel  hrou na harmoniku Pavel Boška.

 

Obrazek

17.-20. 2 mladí hasiči jeli na zimní prázdniny do Českých Žlebů. Sněhu je letos dost, tak jsme si užili lyžování, bobování, ale i koulování a skákání do vysokých závějí. Všem dětem se moc líbilo.

 

Obrazek

 

Obrazek

 4. dubna  o velikonoční neděli  se hasiči tradičně zúčastnili pochodu na Švecburg. Počasí nám přálo a tak se pochod  vydařil. Účastníků bylo okolo 50ti. Pochodu se zúčastnili jak naši nejmenší, tak i žáci, mládež, ženy ,muži a hosté. Na Švecburgu jsme si opekli klobásky, vuřty  a  zakončení bylo v Kváskovické hospůdce. Všem se pochod moc líbil.

 

Obrazek

30. dubna se naši hasiči  zůčastnili tradiční stavby "májky".

V letních měsících  se naši  muži, ženy, veteráni  účastnili soutěží, podrobně se dočtete v menu soutěže.

4.9.2010  se naše  družstva žen, mužů, veteránů, ale i dětí sešly na hřišti, kde jsme měli táborák.  Hrály se různé hry, jak děti, tak i dospělí. K poslechu i k tanci nám hrála hudba. Myslím, že se všem tato akce moc líbila.